Ketvirtadienis, Birželis 30, 2022
   
Tekstas

Liberalų sąjūdžio Utenos skyrius šeštadienį ne tik sudalyvavo akcijoje DAROM 2010, bet ir persirinko skyriaus vadovybę

daromPraėjusio šeštadienio ryte prie Vyžuonaičio ežero susirinko gausus būrys Utenos miesto gyventojų, tarp jų buvo nemaža dalis LR Liberalų sąjūdžio Utenos skyriaus ir Utenos liberalaus jaunimo organizacijos narių. Išklausę akcijos organizatorių instrukcijas liberalai kartu su Utenos šaulių organizacijos nariais buvo nukreipti rinkti šiukšles šalia Vyžuonaičio ežero, Ąžuolijos mikrorajono pusėje. Liberalai kartu su kitais akcijos dalyviais surinko šiukšles ne tik prie ežero, šalia jo esančiame eglynėlyje, seno parko esančio šalia Vilnius – Kupiškis kelio teritorijoje, bet ir ežero dugne. Švaros akcijos dalyviai liko patenkinti DAROM 2010 iniciatyva ir jos koordinatoriais, tarp kurių buvo ir Utenos liberalaus jaunimo narių.

Tą pačią dieną po pietų LR Liberalų sąjūdžio Utenos skyriaus nariai susirinko į kasmetinį, rinkiminį skyriaus susirinkimą. Į renginį atvyko svečiai iš partijos bei Lietuvos liberalaus jaunimo organizacijos. Susirinkimas prasidėjo sveikinimo žodžiais ir skyriaus pirmininko metine veiklos ataskaita. Apžvelgus per metus nuveiktus darbus, vyko skyriaus pirmininko, skyriaus tarybos, pavaduotojų, sekretoriaus, partijos tarybos, partijos koordinacinės tarybos, skyriaus iždininko ir kontrolieriaus rinkimai. LR Liberalų sąjūdžio Utenos skyrius bene vienintelis skyrius, kuris skyriaus vadovybę renka, ne kaip įprasta dvejiems metams, bet vienerių metų kadencijai.utvisuotinis2010 Tokiu būdu skyriuje vyksta lankstesnė rotacija, sveika konkurencija bei nuolatinis komandos atsinaujinimas. Įvykus balsavimams ir suskaičiavus rezultatus paaiškėjo, jog LR Liberalų sąjūdžio Utenos skyriaus pirmininku buvo perrinktas Marijus Kaukėnas, pirmuoju pirmininko pavaduotoju buvo patvirtintas daugiausiai balsų gavęs skyriaus tarybos rinkimuose Martynas Paukštė, antrąja pavaduotoja buvo patvirtinta daugiausiai balsų skyriaus tarybos rinkimuose gavusi mergina Ilona Vaiginytė, trečiuoju pavaduotoju buvo patvirtintas Darius Pakajavas. Skyriaus sekretore perrinkta Rugilė Čičelytė. Skyriaus tarybos ( 14 ) nariais buvo išrinkti – Marijus Kaukėnas, Martynas Paukštė, Ilona Vaiginytė, Darius Pakajavas, Rugilė Čičelytė, Gediminas Ambraška, Evaldas Jackevičius, Paulius Šinkūnas, Šarūnas Šimonėlis, Simas Sodys, Irma Umbrasaitė, Vaidas Mikšys, Valdas Mintaučkis ir Ingrida Kepalaitė. Liberalų sąjūdžio partijos tarybos nariais išrinkti - Martynas Paukštė, Emilis Umbrasas ir Simas Sodys. Vilniaus-Utenoskoordinacinės tarybos nariais buvo išrinkti – Darius Pakajavas, Paulius Šinkūnas ir Gediminas Ambraška. Skyriaus iždininku išrinktas Vaidas Mikšys, skyriaus kontroliere Skaistė Narbutienė. Paskelbus rezultatus skyriaus nariai tęsė diskusijas ir žiūrėjo metų veiklos foto-filmą.

Nuotraukas galite pamatyti paspaudę žemiau esančias nuorodas

Utenos liberalai prisidėjo prie miesto švarinimo "Darom 2010"

LRLS Utenos skyriaus visuotinis susirinkimas 2010.04.17

Praėjusio šeštadienio ryte prie Vyžuonaičio ežero susirinko gausus būrys Utenos miesto gyventojų, tarp jų buvo nemaža dalis LR Liberalų sąjūdžio Utenos skyriaus ir Utenos liberalaus jaunimo organizacijos narių. Išklausę akcijos organizatorių instrukcijas liberalai kartu su Utenos šaulių organizacijos nariais buvo nukreipti rinkti šiukšles šalia Vyžuonaičio ežero, Ąžuolijos mikrorajono pusėje. Liberalai kartu su kitais akcijos dalyviais surinko šiukšles ne tik prie ežero, šalia jo esančiame eglynėlyje, seno parko esančio šalia Vilnius – Kupiškis kelio teritorijoje, bet ir ežero dugne. Švaros akcijos dalyviai liko patenkinti DAROM 2010 iniciatyva ir jos koordinatoriais, tarp kurių buvo ir Utenos liberalaus jaunimo narių.

Tą pačią dieną po pietų LR Liberalų sąjūdžio Utenos skyriaus nariai susirinko į kasmetinį, rinkiminį skyriaus susirinkimą. Į renginį atvyko svečiai iš partijos bei Lietuvos liberalaus jaunimo organizacijos. Susirinkimas prasidėjo sveikinimo žodžiais ir skyriaus pirmininko metine veiklos ataskaita. Apžvelgus per metus nuveiktus darbus, vyko skyriaus pirmininko, skyriaus tarybos, pavaduotojų, sekretoriaus, partijos tarybos, partijos koordinacinės tarybos, skyriaus iždininko ir kontrolieriaus rinkimai. LR Liberalų sąjūdžio Utenos skyrius bene vienintelis skyrius, kuris skyriaus vadovybę renka, ne kaip įprasta dvejiems metams, bet vienerių metų kadencijai. Tokiu būdu skyriuje vyksta lankstesnė rotacija, sveika konkurencija bei nuolatinis komandos atsinaujinimas. Įvykus balsavimams ir suskaičiavus rezultatus paaiškėjo, jog LR Liberalų sąjūdžio Utenos skyriaus pirmininku buvo perrinktas Marijus Kaukėnas, pirmuoju pirmininko pavaduotoju buvo patvirtintas daugiausiai balsų gavęs skyriaus tarybos rinkimuose Martynas Paukštė, antrąja pavaduotoja buvo patvirtinta daugiausiai balsų skyriaus tarybos rinkimuose gavusi mergina Ilona Vaiginytė, trečiuoju pavaduotoju buvo patvirtintas Darius Pakajavas. Skyriaus sekretore perrinkta Rugilė Čičelytė. Skyriaus tarybos ( 14 ) nariais buvo išrinkti – Marijus Kaukėnas, Martynas Paukštė, Ilona Vaiginytė, Darius Pakajavas, Rugilė Čičelytė, Gediminas Ambraška, Evaldas Jackevičius, Paulius Šinkūnas, Šarūnas Šimonėlis, Simas Sodys, Irma Umbrasaitė, Vaidas Mikšys, Valdas Mintaučkis ir Ingrida Kepalaitė. Liberalų sąjūdžio partijos tarybos nariais išrinkti - Martynas Paukštė, Emilis Umbrasas ir Simas Sodys. Vilniaus-Utenos koordinacinės tarybos nariais buvo išrinkti – Darius Pakajavas, Paulius Šinkūnas ir Gediminas Ambraška. Skyriaus iždininku išrinktas Vaidas Mikšys, skyriaus kontroliere Skaistė Narbutienė. Paskelbus rezultatus skyriaus nariai tęsė diskusijas ir žiūrėjo metų veiklos foto-filmą.

Liberalų naujienos

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Mus rasite

Lankomumo statistika


www.serveriai.lt